האתר בהרצה

תקנון האתר

תקנון ותנאי שימוש לאתר

מבוא

 1. ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של לנדוור (להלן: "האתר"), המתופעל על ידי חברת  ל. קופי אנד קונספט בע"מ (להלן: "החברה"). התקנון ותנאי השימוש (יחד – "התקנון") חלים על כל משתמש בשירותים השונים של האתר, והם מגדירים את זכויותיו וחובותיו.
 2. האתר מאפשר למשתמש בו, בין היתר, לקבל מידע על אודות רשת מסעדות לנדוור (להלן: "לנדוור"), על הסניפים של הרשת הפזורים ברחבי הארץ (להלן: "הסניפים"), ועל התפריטים המוצעים בהם, להזמין משלוחים ו/או גיפט קארד דרך צדדים שלישיים, וליצור איתנו קשר,  בהתאם לתקנון שלהלן.
 3. המשתמש נדרש לקרוא בעיון את סעיפי התקנון. כל שימוש באתר מהווה הצהרה מטעם המשתמש, כי הוא קרא את כל סעיפי התקנון, וכי הוא מסכים לכל התנאים ללא יוצא מן הכלל. באם המשתמש אינו מסכים לסעיפי התקנון, כולם או חלקם, הוא נדרש שלא להשתמש באתר ובשירותים המוצעים באמצעותו.
 4. לחברה שיקול דעת מוחלט ובלעדי בכל הקשור לאתר ו/או שירותים המוצעים על ידה, לרבות תכנים, הטבות ומידע אשר יוצגו באתר, משך הזמן בו יוצגו, מיקומם ועיצובם וכל עניין אחר הקשור בהם, ולמשתמש אין ולא תהיה כל טענה ו/או תביעה בשל כך.
 5. השימוש באתר אפשרי לכל מי שהינו בעל כשירות משפטית להשתמש באתר ובשירותים המוצעים באמצעותו, למטרות חוקיות בלבד.
 6. התקנון באתר מיועד לנשים וגברים כאחד ונוסחו בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד.

המידע באתר

 1. באתר ניתן למצוא את רשימת סניפי לנדוור הפזורים ברחבי בארץ, בהתאם למיקום הגיאוגרפי שלהם, מידע על אודות הסניף, לרבות כתובת, פרטים ליצירת קשר, שעות פתיחה, פרטי נגישות ותפריט.
 2.          החברה עושה מאמצים על מנת לפרסם באתר מידע מהימן, אך מובהר אפוא, כי סניפי לנדוור מופעלים על ידי זכיינים שונים ולא על ידי החברה באופן ישיר, ולכן המידע המוצג באתר אינו בהכרח נכון, שלם, מדויק או מעודכן, וכי האחריות ליצור קשר ישיר עם הסניף ולוודא את אמיתות תוכן המידע היא של המשתמש בלבד. המשתמש נושא באחריות המלאה על הפעולות שיבצע בהתאם למידע הכללי שיש על הסניפים באתר.
 3. שעות הפתיחה של הסניפים המפורסמות באתר הינן כלליות ולא מתייחסות לתקופות של חגים ומועדים מיוחדים. שעות הפתיחה בימי חג ומועדים עשויות להשתנות בהתאם לצרכיו של הסניף. כמו כן, הסניפים עשויים לעדכן את שעות הפתיחה שלהם מעת לעת. בכל מקרה, המשתמש מתחייב שלא להסתמך על שעות הפתיחה המפורסמות באתר וליצור קשר ישירות עם הסניף.
 4. חלק מסניפי לנדוור מחזיקים בתעודות כשרות תחת השגחות כשרות שונות. בעמוד של כל סניף באתר מצוין האם הסניף מחזיק בתפריט כשר. עם זאת, החברה אינה מתחייבת לכך שהסניף כשר ו/או מחזיק בתעודת כשרות. במידה שנושא הכשרות חשוב למשתמש, באחריותו לפנות לסניף באופן ישיר ולשאול על אודות הכשרות בסניף, ואיזה כשרות יש למוצר ו/או למוצרים המופיעים בתפריט. למען הסר ספק, יובהר כי האחריות הינה על המשתמש בלבד והמשתמש מוותר מראש על כל טענה ו/או דרישה כלפי החברה בגין נושא זה.
 5. התפריט שמפורסם באתר הינו מידע כללי על המנות והמשקאות הזמינים בסניפי לנדוור, אך תפריט זה עשוי להיות כרוך בשינויים תדירים, בהתאם לסניף, לעונה, למבצעים מיוחדים, או לשינויים במדיניות החברה. יובהר כי המנות והמשקאות שמופיעות בתפריט באתר אינן כוללות את כל הרכיבים, ואף ייתכן כי רכיבים מסוימים במנות ובמשקאות עשויים להשתנות. עוד יובהר כי ייתכן וחלק מהמנות ו/או המשקאות לא יהיו זמינים בסניף עצמו.
 6. המחירים שמפורסמים בתפריט המופיע באתר הינם מחירים כלליים, והם עשויים להשתנות בהתאם לסניפי המסעדה, ובהתאם למדיניות המחירים הכללית שלנו, ואינם כוללים מבצעים מיוחדים או עונתיים שיכולים להיות זמינים בסניפים. החברה רשאית לשנות את מחירי המנות והמשקאות בתפריט בכל עת, לפי שיקול דעתה, והמשתמש אחראי לבדוק את המחירים העדכניים בסניפים או באתרי המשלוחים.
 7. בתפריט המפורסם באתר ניתן לאתר מנות על פי העדפות תזונתיות מסוימות וכאלה שאינן מכילות מרכיבים מסוימים. עם זאת, המנות בתפריט לא מתאימות לבעלי אלרגיות ו/או רגישויות מסוימות ויכולות להכיל אלרגנים מכל סוג, לרבות גלוטן, אגוזים, ביצים, חלב, שומשום, חרדל, פול, בוטנים, וסויה. הכנת המנות אינה נעשית בסביבה סטרילית לחלוטין ונטולת חומרים אלרגניים ולכן האזהרה מתייחסת לכלל המנות.

הזמנת משלוחים

 1. Wolt המופעל דרך וולט אנטרפרייזס בע"מ (להלן : "וולט") (יחד – "חברות המשלוחים החיצוניות") ושירות המשלוחים של לנדוור המופעל על ידי פלטפורמת פודבוקס מבית חברת אמייזינג ווב בע״מ (להלן: "פלטפורמת אמייזינג")
 2. כל עסקה שתעשה בין המשתמש לבין חברות המשלוחים החיצוניות באמצעות הקישור באתר תסוכם ישירות בין המשתמש לבין חברות המשלוחים החיצוניות. החברה אינה שולטת באתרי האינטרנט ו/או האפליקציות של חברות השליחויות החיצוניות והיא אינה נושאת באחריותן כלפי המשתמשים באשר לשירותים הניתנים במסגרת שירותי המשלוחים, לרבות בכל הנוגע לתקלות, איחורים או שיבושים במשלוחים. החברה לא תישא בכל אחריות לכל נזק שיגרם כתוצאה מכל קישור שיבצע המשתמש לשירותים הניתנים במסגרת שירותי המשלוחים על ידי חברות המשלוחים החיצוניות.
 3. הזמנה באמצעות שירות המשלוחים של לנדוור המופעל על ידי  פלטפורמת אמייזינג  מהווה הצהרה מטעם המשתמש כי הוא יודע ומסכים לכך שלנדוור עושה שימוש בפלטפורמת אמייזניג כדי לספק לו את שירות המשלוחים, וכי אמייזינג תקבל את פרטיו של מזמין המשלוח ואת פרטי אמצעי התשלום שלו. מבלי לגרוע מן האמור לעיל,  המשלוחים של לנדוור יסופקו על ידי שליחים של סניפי לנדוור.
 4. כל המחירים המופיעים באתר הם בשקלים חדשים וכוללים מע"מ. כל המחירים, כולל המשלוח, עשויים להשתנות מעת לעת, בכפוף לשיקול דעתה הבלעדי של החברה.
 5. המלאי והזמינות של השירותים והמוצרים המוצעים בהזמנה באמצעות  פלטפורמת אמייזינג  מוגבלים וייתכן כי בעת קבלת ההזמנה לא ניתן יהיה לספק את המוצר או השירות שהוזמנו.
 6. התמונות המופיעות באתר נועדו להמחשה בלבד. ייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, לבין המשלוחים המסופקים בפועל.
 7. 20.    הזמנה באמצעות פלטפורמת אמייזינג תעשה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981.

קישורים

 1. באתר מופיעים קישורים לאתרי אינטרנט ו/או אפליקציות שאינם מופעלים על ידי החברה  (להלן: "קישורים"). החברה אינה מתחייבת כי הקישורים לחברות המשלוחים יהיו תקינים ויובילו את המשתמש לאתר אינטרנט פעיל. החברה רשאית לבטל קישורים, להוסיף קישורים חדשים או להימנע מהוספת קישורים חדשים, לפי שיקול דעתה הבלעדי. כמו כן, החברה אינה שולטת על אתרים אלה והיא אינה נושאת באחריות לתכנים המופיעים בהם. מובהר אפוא כי המשתמש נושא באחריות לקרוא ולהסכים לתקנון ולתנאי השימוש באתרים ו/או האפליקציות של האתרים. 

קניין רוחני

 1. האתר בכללותו והמידע המופיע בו, לרבות תוכנו (ומבלי לגרוע מכלליות האמור לעיל – גם עיצובו, יישומי התוכנה שבו, השמות, סימני המסחר, התמונות וכל פרט אחר המופיע בו או גלום בו), הינם קניינה הבלעדי של החברה או של צדדים שלישיים שהתירו לחברה להשתמש בהם והם מוגנים על ידי הדין.
 2. המשתמש מתחייב לנהוג על פי דין ולא לגרום לכל שינוי או סילוף במידע, להעתיק, לפרסם, להפיץ, לשדר, להציג, לבצע, לשכפל, להנפיק רישיון, ליצור עבודות נגזרות או למכור או להשכיר כל חלק מן המידע הכלול באתר ו/או לעשות שימוש בשמות ובסימנים המסחריים המוצגים באתר, ללא הסכמתה של החברה בכתב ומראש.

התחייבויות המשתמש

 1. המשתמש מתחייב כי  השימוש באתר, וכן במידע ובתכנים הכלולים בו, ייעשה בהתאם לתנאי השימוש שלעיל ושלהלן, וכן בהתאם להוראות כל דין, ובכלל זה להימנע מפגיעה בפרטיותו של אדם, בזכויות יוצרים, סימני מסחר, סימני שירות, מדגמים, או כל זכות קניינית אחרת, וכן להימנע מפרסום לשון הרע, התחזות, הטעיה, הטרדה וכיו"ב.
 2. המשתמש מתחייב לא לעשות כל שימוש מסחרי במידע ובתוכן באתר, או בכל חלק מהם. לא לבצע פעולות באתר העלולות להגביל או למנוע מאחרים את השימוש באתר; לא להעתיק, להעביר, להפיץ או לאחסן את התכנים המוצגים באתר, כולם או חלקם, בכל צורה שהיא, למעט שימושו האישי במסגרת האתר. ביצוע שינוי, עיבוד, העתקה, שאיבת מידע, התאמה, תרגום, מכירה, הנדסה חוזרת, פירוק או הרכבה מחדש של כל אחד מחלקי הקוד המרכיבים את האתר.
 3. מידע שיווקי

  1. החברה תהייה רשאית להוסיף משתמשים לרשימת התפוצה במסגרתה יישלח אליהם מידע שיווקי באמצעות דואר אלקטרוני אם יירשמו לקבלת ניוזטלר באתר באמצעות סימון התיבה.
  2. באפשרותך לבקש בכל עת, להימחק מרשימת התפוצה, באמצעות פנייה אלינו באתר תחת הלשונית "צור קשר" או באמצעות פרטי יצירת הקשר כפי שהם מופיעים בסעיף 32 לתקנון זה.
  3. שונות

   1. תנאי השימוש באתר נתונים לשינויים מעת לעת, לפי שיקול דעתה הבלעדי של החברה, כפי שיתפרסם מעת לעת באתר וללא צורך להודיע על כך מראש למשתמש ו/או לכל גורם אחר. המשתמש נותן בזאת את הסכמתו מראש לכל שינוי כזה או אחר שייעשה בתנאי השימוש באתר וכן כי כל שינוי כאמור יחול ויהא תקף בהתייחס אליו ו/או למי מטעמו בכל הקשור עם האתר ו/או השימוש בו.
   2. החברה או מי מטעמה רשאים לשנות מעת לעת את צורתה ו/או המבנה של האתר וכן להשביתו מעת לעת, בין היתר לצורכי תחזוקה ולכל צורך אחר, ואף לסגור אותו, לזמן מוגבל או לצמיתות, וזאת בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי וללא צורך להודיע על כך מראש למשתמש ו/או לכל גורם אחר.
   3. החברה  רשאית להמחות זכויותיה באתר, כולן או חלקן, לכל גורם שהוא, לפי שיקול דעתה הבלעדי.
   4. על האתר, על כלל רבדיו, לרבות השימוש בו, ועל כל הקשור אליו ו/או אל תנאי השימוש באתר ו/או על היחסים שבין המשתמש לבין המפעילה ו/או מי מטעמה, יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל.

   רח' בלוך 2, תל אביב  6416108

   טלפון: 03-7311311

   דוא"ל: [email protected]