עולם הקפה של לנדוור - רשת בתי קפה לנדוור - רשת בתי קפה לנדוור

בלוג

סניף איירפורט סיטי

עולם הקפה של לנדוור

39.09.17

 בוקר טוב… קפה?

איזה כיף לקום בבוקר, להתמתח ולחשוב על כוס הקפה הראשונה שלכם (וירים יד מי שלא מזדהה). ישראלים אוהבים מאוד קפה – זו עובדה. למעשה, אנחנו נמנים בין המדינות שבהן צריכת הקפה היא הגבוהה ביותר. עם זאת, ישראלים לא אוהבים להכין קפה. הם אוהבים לשתות את הקפה שלהם מחוץ לבית, להתפנק באמת. רצוי במקום נעים, מזמין ואלגנטי, ובעיקר כזה שמספק קפה איכותי ברמה הגבוהה ביותר, היישר מידיו של בריסטה מיומן ומקצועי. ארוחת הבוקר אינה שלמה בלי הקפה הזה, שמספק את הבשורה הטובה הראשונה של היום.

תפריט הקינוחים של לנדוור

יש תרבות קפה בישראל

תרבות שתיית הקפה בישראל התפתחה במהירות שיא בשנים האחרונות. מאז שנות התשעים, עם כניסת רשתות הקפה הגדולות לשוק המקומי, הישראלים החלו לצאת בהמוניהם ולשתות את הקפה שלהם מחוץ לבית. מאז נוצרה תרבות שתיית קפה ייחודית לארצנו. היא אינה מתבססת על מסורות עבר כמו באיטליה למשל, אלא מתפתחת מהר בהתאם לחידושים הטכנולוגיים. כך, למרות הציפיות, מכונות האספרסו הביתיות לא הורידו את אחוזי בני ישראל היוצאים לשתות קפה בחוץ. מסתבר שאנחנו אמנם מתפתחים מהר, אבל מעדיפים את הקפה שלנו איכותי וטרי.

 

ויש את המסורת הלנדוורית

רשת בתי קפה לנדוור נהנית ממסורת ארוכת שנים של קפה איכותי ומשובח. משה לנדוור התחיל את המסורת ב-1919 בבית קפה קטן בברלין, ובהמשך כשעלה לישראל והקים את בית הקלייה הראשון באלנבי מול הים. מאז ועד היום, בלנדוור שמים דגש לא רק על חוויית האירוח, אלא גם על סוג הקפה. עם השנים פותח ברשת תפריט תערובות מיוחד, שהופך כל כוס קפה לגן עדן קטן.

 

קבלו לגימה מהתערובות המובילות של רשת בתי קפה לנדוור:

 

HOUSE BLEND

תערובת להכנת אספרסו ופילטר, המתאפיינת בקרמה כהה ומודגשת, וטעמים עשירים של  פירות, אדמה, טיפת אגוז וסיומת שוקולד מריר. התערובת שהורכבה ע"י המומחה האיטלקי הידוע ג'יאני נורה, הינה בסטנדרט אירופאי ומותאמת לחך הישראלי. היא משלבת 70% פולי ערביקה עם 30% פולי רובוסטה, ומורכבת מחמישה זני קפה איכותיים שמגיעים מדרום אמריקה, אפריקה ואסיה:  BRASIL, DJIMAH-ETHIOPIA , INDIAN PARCHMENT, COLOMBIA ו-INDIAN CHERRY . כל אחד מהזנים נקלה בנפרד בתהליך המביא למיצוי מרבי של הטעמים, וכל אחד מהם תורם את חלקו לתוצאה המופלאה המורגשת בכל לגימה חמימה שלHOUSE BLEND.

קפה בלנדוור

שחור דרך הקפה

תערובת קפה שחור מובחרת, המאופיינת בגוף מלא ובמרירות עדינה, ובעיקר – בשדרוג חוויית  השתייה של קפה שחור, טורקי וקפה בוץ. התערובת האיכותית מורכבת מפולי ערביקה ורובוסטה המיובאים מדרום אמריקה, ובהרכבתה משתתפים ארבעה זני קפה:IVORY, BRASIL, COLOMBIA ו- GUATEMALA. כל הטוב הזה נקלה בבית הקלייה הוותיק והטוב של לנדוור. הניסיון והאיכות הופכים אותה למה שהיא: מושלמת.

תערובות קפה בלנדוור

ערבבנו, ערבבנו ומה למדנו?

שקפה הוא לא רק משקה אלא צורת בילוי. שהישראלים אוהבים ליהנות מחוויית קפה איכותית, בלתי מתפשרת, טעימה ומרעננת. שהדרך הטובה ביותר להתחיל את היום, או לקחת הפסקה קטנה באמצעו לקבלת זריקת מרץ – היא לשתות כוס קטנה של קפה. ואם אפשר, אז שיהיה מורכב מתערובת איכותית שמגיעה מבתי הגידול הטובים ביותר בעולם.

את כל זה מספקים לכם בלנדוור עם ארומה של אהבה גדולה וניסיון עצום.

 

חזרה לבלוג