מרגישים את הסתיו באוויר - רשת בתי קפה לנדוור - רשת בתי קפה לנדוור

בלוג

משקה שוקולד – לנדוור חורף

מרגישים את הסתיו באוויר

56.11.16

כן, כן, אתם לא טועים. מזג האוויר מחשב מסלול מחדש, והיעד בהחלט קריר. מה עושה הסתיו לבתי הקפה ולאורחיהם? איך הוא משפיע על הרגלי הבילוי של הורים וילדים? איזה מנות סתוויות קורצות מהצלחת? קבלו הצצה לכל מה שקורה בבתי הקפה כשבחוץ שלכת.

 

בתי קפה פורחים בסתיו

איך שהקיץ מסתובב לרגע לאחור, כולם מתחילים לצאת מהבית. החום כבר לא מלחיץ, ואפשר לצאת בכל שעה ביום מהמשרד או מהבית, וליהנות מהאוויר החדש. אולי זו הסיבה שהרבה בתי קפה בתל אביב ובכל רחבי הארץ מתחילים להתמלא בעונת הסתיו בסועדים ובליינים מכל הסוגים ומכל הגילאים. זה לא סוד שאחד הבילויים החביבים על משפחות בארצנו הקטנטונת הוא בתי קפה, בעיקר בעידן המאופיין במגוון בתי קפה ידידותיים לילדים, ובעיקר כשמזג האוויר המתקרר גורם לאנשים רבים לחפש מקומות סגורים לבילוי משפחתי או חברי.

 בתי קפה מומלצים בסתיו

ככה סתיו… נכנסים אל בתי קפה בתל אביב

כל מי שמסתובב במרכזי הבילוי בתל אביב היפה והתוססת יכול להבחין בשינוי. יחד עם החצב, הנחליאלי ושאר הציפורים הנודדות, גם צעירים מבוגרים נודדים בין בתי הקפה. כמה חברות באמצע שופינג מחפשות קצת חמימות של קפה משובח או מרק מהביל, אימהות וילדים עושים הפסקה לארוחה טובה בלוקיישן נעים, ואפילו החבר'ה הצעירים שיוצאים לבילויי הערב כבר מעדיפים לשבת בתוך בתי הקפה החמימים ולהרגיש טיפה אירופה.

בתי קפה ידידותיים לילדים – WIN WIN

הורים הם אנשים עונתיים בכל מה שקשור לבילויים. מי שמשקיע בבילוי עם הילדים חייב להיות עכבר עיר ולהתמצא בכל הפעילויות המוצעות באזור. כשהורים מריחים שהסתיו באזור הם מתחילים לכוון את ה-WAZE למקומות בילוי סגורים וביניהם בתי קפה. בעלי הרשתות כבר זיהו את הפוטנציאל, וכיום בתי קפה ידידותיים לילדים הם חלק בלתי נפרד מסצנת הבילוי המשפחתי בישראל. בתי קפה בתל אביב ובערים השונות מותאמים לילדים גם בתפריט וגם בפעילויות.  אם תחשבו על כך, מדובר במצב של WIN WIN שבו כולם יוצאים נשכרים. ההורים נהנים מבילוי כייפי עם ילדיהם שכולל שקט נפשי וארוחה טובה, הילדים נהנים מיחס טוב ולומדים מגיל צעיר איך מתנהגים בבית קפה, מה הם נימוסי שולחן וכיוב', ובעלי בתי הקפה מרוצים מהתפוסה המלאה והפופולריות העולה.

בתי קפה ידידותיים לילדים
 המנות הסתוויות הכי מפתות

אין ספק שהסתיו מורגש גם בתפריט. שמיים מעוננים הולכים נפלא עם מרק סמיך וטוב או ארוחת קדרה. רוח קרירה עושה חשק לסלט או סנדוויץ' שמשלבים מרכיבים חמים. ברשת בתי קפה לנדוור מספרים לנו על ביקוש הולך וגדל בימים אלה למנות החמות יותר כגון: שקשוקות מהבילות, סנדוויץ' רוסטביף או חזה עוף בגריל, טוסטים עשירים, סלטי עוף וחלומי וארוחות מחבת כמו סינייה. גם בגזרת הפסטות גדל הביקוש ל"כבדות" שבחבורה כמו בטטה ערמונים או פטריות צלויות בשמנת. ועכשיו תודו שבא לכם איזה טפטוף גשם קל או לפחות רוח סתיו… בשביל האווירה.

פסטה בלנדוור- תפריט איטלקי חדש

חזרה לבלוג