לנדוור בתל אביב - רשת בתי קפה לנדוור

בלוג

בתי קפה בתל אביב - סניף רביעיית פלורנטין

לנדוור בתל אביב

53.03.16

בתי קפה בתל אביב? לנדוור!!

 

הניחוח הלנדוורי מציף את תל אביב

בית קפה הוא צירוף מילים שהולך יד ביד עם השם תל אביב. ברחביה של העיר ללא הפסקה פועלים בתי קפה רבים ומגוונים. רשת קפה לנדוור לא טומנת ידה בצלחת או בכוס הקפה התל אביבית. יש לה ייצוג מכובד בבירת הבילויים של ישראל – שלושה עשר בתי קפה בתל אביב !!

 

האופי ייחודי – הרוח משותפת

בתי הקפה הייחודיים של לנדוור פרושים ברחבי תל אביב, משובצים בהרמוניה ברחובותיה המרכזיים ובמרכזיה השוקקים. לכל סניף לנדוור בתל אביב יש אופי משלו שמתכתב עם הסביבה בה הוא ממוקם, ומשתקף בעיצוב, בתפריט ובאווירה. יחד עם זאת, בכולם ניתן להריח את הניחוח הלנדוורי המוכר העולה מתערובות הקפה המיוחדות ומהתפריט העשיר, ובכולם יזכו המבקרים בקבלת הפנים הלנדוורית החמה והמחבקת.

 

ארוחות בוקר בתל אביב? לנדוור! וגם צהריים, ערב, וכל מה שביניהם…

סניף אבן גבירול תל אביב

לכל המחפשים ארוחות בוקר בתל אביב, שהן גם טעימות וגם נעימות – סניפי לנדוור הם הכתובת. באותה מידה, בעיר השוקקת אנשי עסקים, בתי הקפה של לנדוור מהווים מקום מפגש אידיאלי לסיעורי מוחות ולסגירת עסקאות. בשעות אחר הצהריים מגיעים גם הילדים התל אביביים עם אחד ההורים או בליווי סבתא/סבא, וזוכים לקבלת פנים מלבבת, כי לנדוור הוא גם בית קפה לילדים עם תפריט ייחודי עבורם ועם רעיונות שונים להעסקתם. גם מי שמחפש בית קפה כשר בתל אביב יוכל למצוא את מבוקשו בלנדוור בסניף היכל התרבות, וליהנות מתפריט חלבי יצירתי וטעים. הטבעונים שבחבורה (שהולכים ומתרבים בתל אביב) יגלו תפריט טבעוני בכל סניפי לנדוור בתל אביב.

 

בית קפה שכונתי? מרכזי? צדדי? לנדוור!! לאן שלא תלכו, תמצאו איזה לנדוור….

ברחוב אבן גבירול פינת דוד המלך שוכן סניף לנדוור התל אביבי הראשון, המשרת מאות לקוחות מדי יום. סניף לנדוור דיזנגוף המשובץ בין בתי הקולנוע וחנויות האופנה המרובות שבאזור, מזמין את אורחי הרשת להתרווח בקומה השנייה ולהשקיף על הרחוב ההומה. אתם במצב רוח פסטורלי יותר? רוצו ללנדוור גן מאיר, העטוף בצמרות ירוקות, ציוצי ציפורים וצחוק ילדים. גם לנדוור רוטשילד האלגנטי והנעים עשוי לספק פסק זמן כייפי בלב השדרה התל אביבית הרומנטית. לנדוור פלורנטין לעומת זאת, תואם בעיצובו וברוחו את המיקום בלב הסוהו התל אביבי הסואן. עוד סניף אטרקטיבי של לנדוור ממוקם בבית אמפא הממוקם בצמוד לסביבת עסקים ולשכונת מגורים חדשה. סניפי לנדוור בנמל תל אביב ובמרינה מפנקים את יושביהם בתפריט ייחודי המדבר ב"שפת הים", וכן בתצפית נהדרת על השקיעה התל אביבית. סניף לנדוור בשרונה, הממוקם בבית טמפלרי משומר, הינו דוגמה נהדרת לבית קפה המשתלב בהרמוניה מושלמת עם סביבתו. לנדוור שוסטר שבמרכז רמת אביב הוא דוגמה לקפה שכונתי, שמזמין אתכם ליהנות מאווירה ביתית אפילו באמצע הטיול עם הכלב.

 

זכיינות בבתי קפה בתל אביב? לנדוור!

אפשר ליהנות מבתי הקפה של לנדוור בתל אביב, ואפשר גם להקים לכם אחד כזה… רשת לנדוור מכשירה זכיינים מוצלחים, ומאפשרת להם להגשים חלום. זכיינות בלנדוור היא עסק מלא יתרונות, החל מההשתייכות לרשת בעלת שם ומוניטין, ועד לליווי המלא שמנהלי לנדוור מעניקים לכל זכיין החל מהקמת בית הקפה ולאורך כל הדרך.

זכיינות ברשת קפה לנדוור

 

עושים הפסקה בלנדוור, בעיר ללא הפסקה… 

 

חזרה לבלוג