זכיינות בסניפי לנדוור - רשת בתי קפה לנדוור

בלוג

בית קפה לנדוור ראשון לציון

זכיינות בסניפי לנדוור

41.05.16

מידע לזכיינים פוטנציאליים

 

חולמים על בית קפה מצליח משלכם? כבר מדמיינים את האנשים שעומדים בתור לדלפק המעוצב של המארחת? מתפכחים לרגע מהחלום וחושבים לעומק במה זה כרוך? זה אמנם לא משחק ילדים אך בהחלט אפשרי אם תחשבו בכיוון של זכיינות למכירה.  ברוכים הבאים לעולם מגשימי החלומות ברשת לנדוור.

 

זכיינות למכירה בבתי קפה – מה אתם יודעים על זה?

זכיינות למכירה היא פתרון מעולה לאנשים יצירתיים שחולמים על עצמאות עסקית. מאידך, זיכיון למכירה בכלל ובענף בתי הקפה בפרט, הינו נושא מורכב, שמן הראוי ללמוד אותו היטב. רשת לנדוור שמחה להציג מידע לזכיינים פוטנציאליים, אמנם זהו מידע ראשוני על קצה המזלג, אך בהחלט כזה שעשוי להוביל אתכם למנה העיקרית: בית קפה מצליח משלכם.

 

הקמת בית קפה – על זיכיון למכירה שמעתם?

קשה להקים בית קפה מצליח יש מאין. יותר קל (ועדיין מורכב) להקים בית קפה יש מיש. הרבה יותר קל כאשר ל"יש" הזה קוראים לנדוור. להקים בית קפה זה אומר לבחור מיקום ושם, להתעסק בהליכי רגולציה, לבצע מיתוג עדכני, לעצב את המתחם, לבנות צוות ולהכשיר אותו, לקבוע נהלי עבודה, להתייעץ עם מומחים קולינריים ולבנות תפריט, לשווק, להתקשר עם ספקים, ואחרי כל אלה ועוד  - להתחיל לתפעל את בית הקפה באופן שיניב רווחים. מוכשרים ככל שתהיו, תמיד יהיה קל משמעותית לעמוד במשימה מורכבת שכזו אם תבחרו בדרך של זיכיון למכירה. יתרה מזאת, כאשר זכיינות למכירה מוצעת ע"י רשת מוכרת ובעלת מוניטין, שאוחזת באוצרות של ניסיון וידע – הדבר משתלם במיוחד.זכיינות למכירה ברשת קפה לנדוור

 

זיכיון למכירה בלנדוור מתחיל בפגישה על כוס קפה…

רשת לנדוור מאפשרת זכיינות למכירה למועמדים שמסתמנים כמתאימים. כמו כל התקשרות, גם קבלת זיכיון למכירה מחייבת חיבור מוצלח בין הרשת לזכיין. מועמד לזכיינות בלנדוור צריך לבקר בסניפי הרשת, להכיר את התפריט, להתרשם מהרוח העיצובית, לטעום מהאוכל ומהאווירה, להתוודע להתנהלות הסניפים ולבדוק אם הוא מתחבר לערכים הלנדווריים. במקביל, לנדוור תעמיד זיכיון למכירה רק למועמדים שעומדים בדרישות הלנדווריות: חריצות, שאפתנות, אמינות, איתנות פיננסית, תודעת שירות גבוהה, יחסי אנוש טובים ונכונות להשקעה. מכיוון שלנדוור משקיעה רבות בהכשרה וליווי של הזכיינים, שערי מסלול הזכיינות נפתחים רק כששני הצדדים בטוחים שיוכלו לצעוד דרכם יד ביד בבטחה.

 

יתרונות זכיינות למכירה ברשת לנדוור

 

יחד עם הזיכיון לבית קפה ובאותו מחיר (הכל כלול), לנדוור מוכרת לזכיין חבילת יתרונות מרשימה:

שם ומוניטין של מותג ומוצרים שכבר הוכיחו את עצמם (סיכויי הצלחה גבוהים).

- הכשרה  - מסלול הכשרה יסודי ומקיף לזכיינים בפיקוח מנהלי הרשת.

- התאמת מיקום – לנדוור פותחת סניפים רבים ברחבי הארץ, לפיכך יש אפשרות להתגמש לצרכי הזכיין באשר למיקום בית הקפה.

- ליווי ראשוני בהקמה בכל שלבי התהליך: מיתוג, עיצוב, בניית תפריט, ייעוץ קולינרי, בחירה והכשרת צוות עובדים, חיבור לספקי הרשת, קניינות, בניית נהלי עבודה, ליווי בצעדים פיננסיים, תפעול ועוד.

- ליווי בפתיחת סניף בית הקפה – צוותי ההקמה של לנדוור מספקים לזכיין ליווי והדרכה צמודים בפתיחת הסניף ובחודש הפעילות הראשון.

- הדרכה ותמיכה – מטה ההדרכה והתמיכה של לנדוור מפעיל הדרכות תקופתיות (ניהול, בריסטה וכו') ומספק לזכיינים תמיכה מקצועית ותפעולית.

- ליווי שוטף – המערך העסקי והשיווקי של לנדוור מלווה את הזכיינים באופן שוטף בגיוס עובדים, הכשרות, מתן פתרון לבעיות וכל הנדרש לניהול ותפעול תקין של הסניף.

חזרה לבלוג