האתר בהרצה

המטבח של לנדוור:

מטבח של שפית

המטבח של מסעדות לנדוור נפתח בשעה 5 לפנות בוקר ומייד מתמלא בצלילים ובניחוחות של החיים הטובים. הטבחים והטבחיות שלנו מגיעים למטבח ומתחילים לתכנן, לסדר, להכין, לקצוץ ולהעמיד סירים ומחבתות לקראת עוד יום של ארוחות טעימות. כמו בבית – רק של משפחת לנדוור.

המטבח שלנו נמצא בלב העניינים והוא אחראי לסיבה העיקרית שכולם מגיעים למקום ומוציא מנות משובחות כל יום מ-8 בבוקר עד 23:00 בלילה, בהתאם לתפריט החדש שבנתה השפית יהלומה לוי.

יהלומה גם הכשירה את הטבחים והטבחיות להכין כל מנה ומנה בתפריט, כדי שבכל סניף של לנדוור בכל הארץ יגישו את אותן מנות ייחודיות, שכל אחת מהן היא חלק בלתי נפרד מהחוויה הלנדוורית.

כל המנות שאנחנו מכינים לכם במטבחי המסעדות של לנדוור ברחבי הארץ מבוססות על חומרי גלם טריים ואיכותיים שנבחרו בקפידה מרבית.

Image
#יהלומה
#ביסטרו
#לנדוור

המטבח האיטלקי של לנדוור

התפריט החדש של לנדוור הוא קפיצה קטנה וטעימה לאיטליה. חגיגה ים תיכונית, שמחה וכיפית, שכוללת 18 מנות חדשות מהמטבח האיטלקי האהוב, בתפיסה חדשנית ומרעננת. מנות שכיף לחלוק עם חברים ומשפחה ומי שאוהבים, בדיוק כמו באיטליה!

בתפריט החדש שולבו פסטות שמיוצרות טריות במפעל המאפים והפסטה של לנדוור בבאר שבע שמייצר את חומרי הגלם בעבודת יד קפדנית במיוחד.

Image

נתראה באחד מ-65 סניפי לנדוור ברחבי הארץ וגם באתר

לכל המסעדות

השארו מעודכנים

הרשמה לניוזלטר

Image
סידרנו לכם דרך נוחה לרכוש גיפט קארד לאהובים שלכם

מחפשים את המתנה המושלמת?

GIFT CARD