משקאות הקיץ המובילים בקפה לנדוור - רשת בתי קפה לנדוור

בלוג

משקאות מיוחדים בבתי קפה לנדוור

החמישייה המרעננת- משקאות הקיץ המובילים של רשת לנדוור

46.08.17

שביל הבריחה אל בתי הקפה

הקיץ הישראלי כהרגלו, משתלח בכל הלהט שבו – עם השמש הבוערת, עם אחוזי לחות אסטרונומיים, ובלי טיפת אוויר לנשימה. במזג אוויר חסר רחמים שכזה, כשהרחוב מרגיש כמו תנור אחד עצום, כל אחד מאיתנו חווה את התחושה הזאת של "בא לי לשתות משהו מרענן", ואיפה אם לא בבית קפה. בתי קפה הם מקום מפלט אידיאלי לבורחים מהחום הכבד. כאן אפשר להתרווח בנחת תחת המזגן הגואל, להתרענן עם משקה קר ומשיב נפש, ולקיים פגישה עסקית מוצלחת או דייט מבשר טובות. בעידן של בתי קפה ידידותיים לילדים, אפשר להימלט אליהם יחד עם כל המשפחה, ולפנק גם את הקטנטנים במשקה קר ומצנן.

לנדוור – רשת להתקרר בה

רשת בתי קפה לנדוור מספקת מענה רחב במסגרת קטגוריית המשקאות הקרים והמרעננים שהיא מגישה, החל מקפה קר ומרגיע ועד למברוסקו מבעבע, מפרי שייק שופע בריאות ועד מילקשייקים מושחתים בהחלט. המנעד הרחב של המשקאות הקרים למיניהם מאפשר לכל אחד להתרענן בדרך האהובה עליו ובהתאם למצב רוח ולסיטואציה. מתוך "הקולקציה" הקרירה בחרנו לכם חמישה משקאות מובילים, שניים מתוכם ממש נולדו לכבוד קיץ 2017.

משקאות הקיץ של לנדוור

תזכרו את השם: Freekshake.

לא נתאפק, נתחיל בשני משקאות הקיץ החדשים להם הוענק השם פריקשייק Freekshake. שף הרשת נדב קמפ וקונדיטוריית לנדוור הוציאו לאוויר החם את שני משקאות הפינוק הקרים הללו, והוכיחו כי אין דבר העומד בפני השחיתות. המילקשייקים כוללים מרכיבים שהולמים את טעמם של אורחי הרשת, גדולים כקטנים. הם מוגשים במלוא הצבעוניות והרעננות כמסורת ההגשה בארה"ב, מולדת המילקשייקים. את שניהם תמצאו בתפריט הקינוחים בכל סניפי הרשת.

פריקשייק קרם ברולה הוא שייק המבוסס על קרם ברולה, אליו מצטרפים גלידת וניל צרפתי, קצפת, שברי שוקולד מקופלת, מרשמלו ומיני טילונים. את החגיגה משלימים רוטב ממרח שוקולד חלב ושוקולד לבן. זו הצעה מרעננת שקשה לסרב לה.

פריקשייק תותים ושמנת הוא שייק על בסיס גלידת וניל צרפתי ותותים עם קצפת, מרשמלו ומיני טילון, ברוטב שוקולד לבן. מי יכול לעמוד בפניו?

הפריקשייקים רק נכנסו לתפריט וכבר הפכו למבוקשים. ילדים משתגעים עליהם במיוחד, וזהו מדד חשוב מאוד ברשת בתי קפה ידידותיים לילדים כמו לנדוור.
שוחרי הבריאות מצטננים עם סופרשייק – שייק על בסיס חלב שקדים ואורז, הכולל את מזון העל ספירולינה, ומשוקשק עם בננה, מנגו וסילאן. מרענן במיוחד, ונטול רגשות אשם וייסורי מצפון.
ברד לימונענע תמיד עושה את העבודה, ומהווה את המשקה המרענן האולטימטיבי. מי שחשקה נפשו בגרסה האלכוהולית, יוכל ללגום בעונג לימונערק גרוס וממכר.
את הרשימה חותמת סנגרייה קרה – כן כן, הקוקטייל הספרדי סוחט מחמאות גם בגרסתו הצוננת, המושבחת בפירות העונה הטריים.
לצד החמישייה המרנינה הזו ניתן להזמין וליהנות גם משאר המשקאות הקרים הרגילים והמיוחדים המוגשים ברשת בתי קפה לנדוור. הקלה בחום מובטחת עם כל לגימה.

חזרה לבלוג