בית קפה ידידותי לילדים – זיהוי ממוקד - רשת בתי קפה לנדוור - רשת בתי קפה לנדוור

בלוג

ליטל לנדוור - תפריט מיוחד וארוחות בוקר לילדים.

בית קפה ידידותי לילדים – זיהוי ממוקד

45.09.16

איך תוכלו לדעת שבית הקפה אליו נכנסתם הוא ידידותי לילדים? באיזה בית קפה יזכו הסועדים הצעירים לקבל את מלוא הכבוד ותשומת הלב? קיבצנו עבורכם כמה מאפיינים ברורים שיאפשרו לכם לזהות במהרה אם מדובר במקום למבוגרים בלבד, או בבית קפה מכיל, זורם ושמח, שיקדם אתכם ואת ילדיכם בחיוך גדול.

 

המציאות מחייבת – בית קפה ידידותי לילדים

מה עושות אימהות צעירות שמפנטזות על כמה רגעי מנוחה וכוס קפה אחרי שהוציאו את הילדים מהגן? איפה עוצרת משפחה שזקוקה להתרעננות במהלך נסיעה? לאן לוקחת סבתא  את הנכדים כשמתחשק לה לפנק אותם בארוחה ובבילוי? כל הדרכים מובילות אל בית הקפה. בתי הקפה כבר יושבים חזק במשבצת של מקומות בילוי משפחתיים. בהתאם לכך, הם נדרשים להתאים את עצמם ללקוחות הצעירים שבחבורה – הילדים.

 

איך מזהים בית קפה ידידותי לילדים?

אם נכנסתם לבית קפה ידידותי לילדים, תרגישו בכך מיד. הילד שלכם לא יכרכר סביבכם, לא ינדנד לכם לרגע ולא יפריע לכם ליהנות מהשיחה שאתם מנהלים על כוס קפה עם חברים. הוא יהיה עסוק רוב הזמן, הוא יאכל בהתלהבות, הוא ייראה חופשי ומאושר, והוא גם לא ירצה לחזור הביתה. זה בדיוק מה שקורה כיום במסעדות ובתי קפה שרגישים ומודעים לצרכים המשפחתיים,ומשקיעים מחשבה ויצירתיות כדי לתת מענה מיטבי לילדים.

 

הילדים מצביעים ברגליים

ילדים הם אנשים קטנים שלא מזייפים. כשהם משתעממים הם דואגים שכל הסביבה תרגיש בכך, וכשהם נהנים – לא תוכלו לפספס זאת. אם תשאלו אותם למה הם כל כך אוהבים ללכת לבית קפה מסוים, הם לא תמיד ידעו להסביר, למרות שדי פשוט להבין מתי ואיך זה קורה:

 

כשהאוכל מותאם לילדים – מצד אחד יש לו ערך תזונתי גבוה ומצד שני הוא פשוט וטעים כמו שילדים אוהבים. כשהשילוב הזה מתקיים בשטח, אפשר להבין שמדובר בתפריט שהשקיעו בו מחשבה ואהבה.

 

כשהתפריט מדבר בשפת הילד – המנות מתוארות בשפה שמדברת לילד בגובה העיניים, התפריט מעוצב בצורה אטרקטיבית ומזמינה, ולעיתים אף טומן בחובו משחקים ופעילויות יצירה.

 

כשצורת ההגשה מתחשבת בילדים – צלחות מחולקות שמאפשרות הפרדה בין רכיבי הארוחה, כלים קלים ולא שבירים, סכו"ם פלסטיק, מנות שמותאמות לאכילה עם הידיים. כמו כן, מנות שנראות "של גדולים" אך מוגשות בהתאמה לגיל הצעיר.

 

כשהעיצוב נוגע בילדים – שימוש בכלים צבעוניים, אביזרי שולחן עם ציורי ילדים ועוד.

 

כשמוענק יחס אישי לילדים – צוות שקשוב לצרכיהם, הפתעות שמוענקות להם ועוד.

 

כשיש פעילויות לילדים – החל מפעילויות משחק ויצירה, משחקי קופסה, מתקני שעשועים, ועד לפעילויות יזומות של שעת סיפור ויצירה, הפעלות לילדים ועוד.

 

כשהמקום בטיחותי לילדים – כך שהמבוגרים יכולים להיות שקטים גם כשהילד נעלם לרגע מטווח העין.

 

ליטל לנדוור – שיהיה לכם מותג

ברשת לנדוור עשו צעד קדימה בפרשנות למושג בית קפה ידידותי לילדים, בהתייחסות האישית לילדים ובכבוד שנותנים להם. המיני- מותג ליטל לנדוור נבנה במיוחד עבורם ברוב חשיבה, יצירתיות והשקעה, לאחר ביצוע מחקר מעמיק הבוחן את צרכיהם וטעמם. אורחי לנדוור הצעירים יכולים להעיד שבבתי הקפה של הרשת הם מקבלים את מלוא תשומת הלב והיחס האישי. התפריט של ליטל לנדוור מציע מנות מגוונות וטעימות שמורכבות מחומרים בלתי מעובדים, ארוחות בוקר מיוחדות לילדים, פנקייק ילדים, בייביצ'ינו המהווה תחליף ראוי לקפה של הגדולים ועוד. פעילויות משחק ויצירה אטרקטיביות משלימות את חוויית הבילוי המשפחתית המושלמת בבית קפה – כיף לילדים, רוגע וסיפוק למלווים המבוגרים.

חזרה לבלוג