ארוחת בוקר לילדים בבית קפה? - רשת בתי קפה לנדוור

בלוג

children

ארוחת בוקר לילדים בבית קפה? ברור שבלנדוור

20.07.14

ארוחת הבוקר היא הארוחה החשובה ביותר ביום, במיוחד לילדים, את זה כולם יודעים. ארוחת בוקר טובה ומזינה עוזרת להם להישאר מרוכזים, להצליח יותר ולצמוח כמו שצריך. אבל למרות זאת, ארוחת בוקר לילדים ממש לא חייבת להיות מטלה בעצמה. היא יכולה להיות גם חוויה משפחתית מהנה עבור כולם. מתי בפעם האחרונה יצאתם לבית קפה בבוקר בהרכב משפחתי?

ארוחת בוקר עם הילדים לא חייבת להיות סביב השולחן בבית. בטח כשיש את קפה לנדוור, שמשקיע בהם את האקסטרה הקטן הזה שעושה את ההבדל הגדול. אנחנו אוהבים כל אורח, אבל בינינו - את הילדים אנחנו אוהבים במיוחד. לכן דאגנו להיות ערוכים לשלב את הילדים בחוויה המשפחתית, ולהעניק להם את מלוא היחס - מבחינת האוכל ומבחינת השירות.

מכינים אוכל שילדים אוהבים

לילדים ולמבוגרים אין תמיד את אותו הטעם. אנחנו מודעים לזה, ולכן אנחנו מציעים תפריט ילדים מיוחד שכולל מאכלים שילדים מאוד אוהבים, המוגשים בצורה ובגודל המתאימים להם. תשכחו מהניסיונות הכושלים לשדל את הילד לאכול איתכם את המנה שבחרתם לעצמכם, לשכנע אותו שהוא מת על גבינה כזו או אחרת, או לשלם על מנה גדולה מדי שאין מצב שהילד יגמור.

אנחנו בלנדוור החלטנו שאצלנו ארוחת בוקר לילדים תהיה אטרקטיבית גם להורים, ותמחרנו את ארוחות הבוקר שלהם באופן נמוך משמעותית ממנות התפריט הרגיל. כולם מרוויחים: הילדים אוכלים יותר ונהנים, וההורים משלמים פחות.

בריא זה הכי טעים

אז אחרי שהבנו שלאכול עם הילדים בבית קפה לא חייב להיות עסק יקר, בואו נשבור עוד מיתוס: ארוחת בוקר לילדים בבית קפה לא שווה מנת פחמימות וסוכרים נטולת ערך תזונתי. אנחנו זוכרים שארוחת הבוקר היא הארוחה החשובה ביותר ביום, ונותנים לה את מלוא הכבוד הראוי. לכן אנחנו מציעים ארוחת בוקר בריאה לילדים, הכוללת בין היתר: ביצה לבחירה, גבינות וירקות, שמגיעים כמובן יחד עם הפייבוריטים הקבועים – לחם ושוקו קטן.

אבל הבטחנו שגם אתם, המבוגרים, תיהנו מבילוי נעים ורגוע. ואם הבילוי הוא ארוחת בוקר לילדים בשבת או סתם כך באמצע השבוע, בילוי נעים ורגוע זה בדיוק מה שתקבלו. כל ילד המגיע לבית קפה של לנדוור מקבל פלייסמנט פעילות וצבעים שיעסיק אותו בעוד המבוגרים מתענגים על ארוחה רגועה וטעימה. בסיום ארוחה, כל ילד מקבל גם מתנה קטנה. פלא שילדים אוהבים לחזור ללנדוור?

רוצים לדעת עוד קצת על לנדוור?

בית הקפה הראשון של לנדוור נפתח במרכז ברלין בשנת 1919 על ידי משה לנדוור. לימים עשה הקפה עלייה והפך לבית הקלייה הראשון בארץ. שמונה עשורים מאוחר יותר נפתח 'לנדוור - בית הקפה', המונה כיום 30 סניפים בכל רחבי הארץ וממשיך מסורת ארוכת שנים של קלייה ואהבת קפה.

בבתי הקפה של לנדוור שומרים על מסורת של איכות, טריות, שירות מעולה, מקוריות, וכמובן - משפחתיות. זו בדיוק הסיבה שנשמח לראות אתכם בהרכב משפחתי מלא, נהנים מהתפריט המעולה והאיכותי למבוגרים, ונהנים לראות איך ארוחת בוקר לילדים הופכת לחוויה שלא הכרתם.

 

 
 
חזרה לבלוג