איך מזהים הזדמנות מנצחת? - רשת בתי קפה לנדוור - רשת בתי קפה לנדוור

בלוג

Kadima_076

איך מזהים הזדמנות מנצחת?

01.11.16

הרבה אנשים חולמים על הזדמנות עסקית שתשנה את חייהם, אך לא תמיד הם יודעים מתי ואיך היא תגיע. החיים מזמנים לנו הזדמנויות שונות – איך נדע איזו מהן עשויה להתפתח בצורה שתזניק אותנו קדימה? האם זכיינות היא אחת מהן? ומה לרשת בתי קפה ולכל זה? אם השאלות האלו מעניינות אותך – מומלץ להמשיך לקרוא….

 

מה עושים כשההזדמנויות עומדות בפתח?

אנשים רבים חולמים להקים לעצמם עסק מוצלח – כזה שיכניס להם עניין וכסף לחיים, כזה שיהפוך אותם לעצמאים, כזה שיוכלו לומר לעצמם בגאווה "זה שלי, זה אני עשיתי". מי שמכוון למטרה כזו, לרוב ייחשף גם להזדמנויות עסקיות מעניינות. השאלה היא, איך מזהים הזדמנות פז שכזו. האם זה כמו בדייט – יודעים שזו האחת, או לחילופין שזו ממש לא? לא תמיד. לפעמים מה שנראה מלהיב ברגע הראשון עשוי להתגלות כחסר תוחלת, ולהיפך – מה שנראה בלתי מבטיח עשוי להתפתח לעסק של חייך. אז איך אפשר לדעת? ואיפה עובר ההבדל בין סיכון מחושב לנפילה בטוחה?

 

חפשו הזדמנות עם בסיס

כלל ידוע הוא שתמיד כדאי ללכת על בטוח. מצד שני, בעסקים חדשים, להבדיל מעסקים ותיקים ומבוססים, קשה למצוא ביטחון. לפיכך, יש לנקוט במשנה זהירות ולא להתלהב מכל הזדמנות שנראית אטרקטיבית. עדיף ללכת על הזדמנות שיש לה בסיס כלשהו בשטח.

 

הזדמנות עם בסיס זו זכיינות

אחת הדרכים שמובילות בבטחה להקמת עסק יציב ורווחי היא דרך של זכיינות. הזכיינות היא שיטה המבוססת על הצטרפות עצמאית לרשת קיימת. היתרון הגדול של הזכיינות הינו בכך שמצד אחד היא מאפשרת לאדם לנהל עסק באופן עצמאי וליהנות מכל יתרונות העצמאות הזו, ומצד שני, היא מהווה מסגרת שתמיד נמצאת שם בשביל הזכיין, מלווה אותו מרגע הקמת העסק ולמשך כל קיומו. הצטרפות לרשת מצליחה, ששמה כבר הולך לפניה, מקטינה את הסיכון ומגדילה את הסיכוי להצליח.

 

זכיינות לבית קפה זו הזדמנות

אחד מסוגי הזכיינות הידועים והפופולאריים הינו זכיינות ברשת בתי קפה. זכיינות כזו מספקת בדרך כלל מעטפת מלאה שכוללת: הכשרת הזכיין וליווי מלא מהקמה ועד תפעול, ממיתוג ועד כוח אדם.  עם גב תומך שכזה, הזכיינים יכולים להתמסר בראש שקט לעשייה עצמה – תפעול בית הקפה ומימוש פוטנציאל הרווחים שלו.

 

זכיינות ברשת לנדוור – זו הזדמנות פז

רשת בתי קפה לנדוור מספקת לזכיינים בדיוק את אותה עצמאות בטוחה שהם מחפשים. מדובר בהתקשרות שהופכת את הזכיין בו ברגע לבעלים של עסק עם מוניטין, סימן מסחרי, קהל לקוחות נאמן, והצלחה מוכחת בשטח. זכיינות מסוג כזה אינה כרוכה כמעט בסיכון, ומאפשרת ליהנות מרווחים כבר בתחילת הדרך.

חבילת הזכיינות שלנדוור מוכרת כוללת יתרונות רבים: שם ומוניטין, מסלול הכשרה מקיף ויסודי לזכיינים, התאמת מיקום הסניף תוך התגמשות ככל האפשר לצרכי הזכיין, ליווי בכל שלבי ההקמה ממיתוג, עיצוב ושיווק, דרך ייעוץ קולינארי, ועד בחירת עובדים ובניית נהלי עבודה. לנדוור מלווה את זכייניה גם בפתיחת בית הקפה ובתקופה הראשונה לפעילותו, דואגת להדרכות תקופתיות, וממשיכה בליווי שוטף ומתן פתרונות לניהול תקין לאורך כל הדרך. עם כל היתרונות הללו די פשוט לזהות שמדובר בהזדמנות מנצחת.

חזרה לבלוג